Rafadan Tayfa Çocuk Müzikali, 26 Mart’ta Sizlerle!

0
545
Rafadan Tayfa

Rafadan Tayfa Türkiye’dir Burası çocuk müzikali, Ordu’da çocuklarla buluşacak.

Güzel ülkemizi daha önce hiç görmemiş birilerine anlatmak isteseniz ne yapardınız? İşte minik kahramanımız Akın’da aynı soruya cevap bulmak için Rafadan Tayfa ile beraber eğlenceli bir maceraya çıkıyor. Bu toprakların bizim için ne anlama geldiğini daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde anlatıyor.

Bu maceraya siz de katılın

Türkiye’nin dört bir yanını Rafadan Tayfa ile keşfedeceğiniz, ülkemiz güzelliklerini en doğal haliyle görüp, geleneklerimizi, kültürümüzü ve tabii ki değerlerimizi daha önce hiç olmadığı samimilikte, en özgün şarkılar ve müziklerden dinleyeceğiniz bu maceraya siz de katılın ve Türkiyemizi birlikte yeniden keşfedelim.

Rafadan Tayfa üyeleri sizleri bekliyor

“Rafadan Tayfa -Türkiye’dir Burası- Çocuk Müzikali” eşsiz dansları, görsel şölenleri, güçlü sahne prodüksiyonu ve tabii ki sahnede canlı olarak göreceğiniz Rafadan Tayfa üyeleri ile sizleri bekliyor.

İşte Rafadan Tayfa Türkiye’dir Burası müzikali tarihleri

Rafadan Tayfa Türkiye’dir Burası çocuk müzikali, 26 Mart 2017’de Fatsa Belediyesi Kültür Merkezi’nde 13:00, 15:00 ve 17:00 saatlerinde sahnelenecek. Bilet fiyatları 39.00 TL – 50.00 TL arasındadır. Rafadan Tayfa Türkiye’dir Burası çocuk müzikali biletlerini www.biletix.com adresinden temin edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin